Kto sme?

Podnikáte a chýbajú Vám zákazníci? Vieme, ako Vás zviditeľniť a zvýšiť Váš predaj!

Chcete byť dôveryhodný pre Vašich zákazníkov? Zlý zážitok na internete odradí od kúpi viac ako 50% zákazníkov. Ak ich nechcete stratiť začnite využívať pri podnikaní vysoko účinný nástroj a to overené recenzie vo svoj prospech. Vediete slušnú firmu alebo internetový obchod?

Využite možnosť pozdvihnúť SEO Vašej stránky vo vyhľadávaní Google kvalitnými spätnými odkazmi ktoré zvyšujú predaj. Pridajte Vani ponúkané produkty do nášho katalógu produktov cez Váš XML FEED URL.

U nás kliknutia na výrobky NIE SÚ spoplatnené!

Nezáleží na tom či už máte vlastný web alebo nie. E-overený môžu využívať podnikatelia, firmy, všetky obchody, internetové obchody, lekárne, hotely, ubytovacie zariadenia, reštaurácie, kaderníctva, ale aj ľudia ktorí poskytujú služby ako murári, stolári, maliari, remeselníci, drobnochovatelia ... ktorí sa chcú zviditeľniť a chcú získať viac zákazníkov.

Začnite využívať výhody overených vo svoj prospech a registráciou dnes môžete len získať.

Sme tu pre Vás a vieme, ako pomôcť Vášmu podnikaniu!

Získajte prístup k aplikácii, ktorá Vás viac zviditeľní, aby ste sa stali dôveryhodný v očiach Vašich zákazníkov. Registráciou u nás môžete zvýšiť Váš predaj aj o 20%. Nič neriskujete. Nikam ani nevkladáte platobné údaje. Vyskúšajte nezáväzne a registráciou dnes môžete len získať.

  • Podnikáte v dnešnej elektronickej dobe? Máte vlastný internetový obchod, alebo sa ešte stále neprezentujete na internete? Vytvorte si u nás vlastnú prezentačnú stránku s recenziami ZADARMO a ešte viac sa zviditeľnite. Naviac si viete do formulára hodnotenia od klientov naprogramovať vlastné otázky, ktorými sa dozviete, čo by ste mali ešte zlepšiť.
  • Zaradili ste Vaše výrobky do porovnávačov cien? Platíte vysoké ceny za kliknutia, z ktorých aj tak nič nemáte? Viete, že porovnávače cien zneužívajú prístup k Vašim objednávkam, ktorý ste im dali dobrovoľne? U nás si prepojíte svoje výrobky ponúkané na Vašom e-shope s našim katalógom výrobkov cez HTML feed, kde neplatíte za kliknutia od "klikačov". Máme len jednu podmienku a to musíte mať u nás zakúpenú platnú licenciu.
  • Nútia Vašich klientov poskytovať svoje osobné údaje a registrovať si stále nové a nové kontá, bez ktorých Vás nevedia klienti ohodnotiť?  ZABRÁŇTE TOMU !

Skúste to s nami, registrujte sa ešte dnes a začnite používať vysoko účinný nástroj predaja e-overeny.


Ponúkame Vám dôvody prečo si vybrať práve nás.

  1. Máme za potrebné to, aby recenzie boli vždy dôveryhodné a vždy od iného zákazníka.
  2. Pridajte XML feed výrobkov, ktorý máte pripravený pre Heuréku alebo iný porovnávač a začnite prezentovať svoje výrobky aj u nás čím získate kvalitné odkazy, ktoré naozaj predávajú.  POZOR! - u nás sa za kliknutia na výrobok neplatí. Služba je sprístupnená, bez ďalších poplatkov, pre klientov s platnou licenciou.
  3. Môžete si naprogramovať vlastnú propagačnú stránku s recenziami u nás, ktorú si viete sami kedykoľvek prispôsobiť Vašim potrebám. Získate tak kvalitný spätný odkaz ktorý podporuje Google.
  4. Môžete si naprogramovať vlastný formulár hodnotenia s otázkami pre zákazníkov, ktoré vystihujú Vaše podnikanie. Vlastným formulárom sa dozviete nielen o tom čo si o Vás zákazníci myslia, ale aj to čo by ste mali vylepšiť.
  5. Ponúkame možnosť umiestnenia aktívneho bannera na Vašu stránku. Priamo na Vašej stránke vidia zákazníci Vaše hodnotenie a vedia sa kliknutím na odkaz priamo presmerovať na Vašu propagačnú stránku u nás a pridať Vám nové hodnotenie, prípadne vidieť recenzie ostatných klientov.
  6. Dôvera vo Vašu spoločnosť, podľa už vykonaných štúdii, vie zvýšiť predaj produktov o 15 a viac percent.CHCETE SA DOZVEDIEŤ VIAC?


- AKO SPRAVOVAŤ RECENZIE OD KLIENTOV

- AKO SA REGISTROVAŤ

- AKO SI UPRAVIŤ ALEBO PRIDAŤ NOVÝ OBCHOD

- AKO SI ZAKÚPIŤ LICENCIU

- VIAC O NÁS

Stačí len tak málo, aby ste začali posielať link klientom, ktorým na Vás záleží, aby ohodnotili Vašu prácu a tým prispeli k tomu, žeby aj iný vedeli využiť Vami ponúkané služby.


Čo o nás manažéri hovoria

Ľuboš
Manažér spoločnosti
Sami sme funkciu overených recenzií odskúšali na nami ponúkaných produktoch a výsledok sa dostavil takmer okamžite. Za vyskúšanie nič nedáte. Určite odporúčam.


Erika
Manažérka spoločnosti
Pracujeme na overených recenziách od klientov, a to je rozdiel od modifikácii. Našich klientov hodnotia reálni zákazníci a nie vymyslení, preto sme dôveryhodný.